Kapitánské kurzy pro rok 2024

Celý kurz probíhá nenásilnou formou. Touláním se po ostrovech a turisticky zajímavých místech.

Kurz probíhá na plachetnici, katamaránu, nebo na motorovém člunu v Chorvatsku. Velikost lodě se volí podle počtu klientů. Většinou jezdí více lodí zároveň. Na jedné lodi je 6 – 8 klientů. Kurzy probíhají na kvalitních a dobře prověřených námořních jachtách. Kurzy jsou týdenní, začínají a končí v sobotu. Konají se v jarních a podzimních měsících.

Na týdenním praktickém kurzu se klient učí ovládat loď, ovládat plachty, přistávat, odplouvat, kotvit, učí se poznávat a předvídat počasí a naučí se základům navigace Colregu 1972, osvojí si práci s uzly, zvládne plavbu v noci a rovněž, dovolí-li počasí (počasí obvykle dovolí), plavbu za nepříznivého počasí. Kurz končí praktickou zkouškou, kterou vykonává na místě v poslední den kurzu. Po tomto týdenním kurzu je adept schopen už sám řídit a ovládat svoji nebo vypůjčenou plachetnici. Výuka je prováděna dle osnov stanovených Námořním úřadem Ministerstva dopravy.

Všechny ceny Vám rádi zašleme, stačí nás pouze kontaktovat nebo rezervovat kurz na našem webu www.yacht-school.eu

V cenách je obvykle zahrnuto: pronájem lodi, úklid lodi, motor ke člunu, učební skripta, instruktor, parkování aut v Marině na hlídaném parkovišti, soubor námořních map, klubová karta se slevou na odběr zboží a služeb skupiny www.yachtmarten.com.

V ceně není: Doprava na místo, jídlo na lodi, poplatek za závěrečnou zkoušku na Kapitanátu, PHM, kotviště a přístavy.

Nezapomeňte si přečíst Všeobecné obchodní podmínky - Kapitánský kurz

  1. Školíme ty nejdůležitější druhy průkazů jak Chorvatské tak i České vydané MDČR.
  2. Lodě na praktické cvičení vybíráme z dobře prověřených půjčoven a jsou nové nebo max. 3 roky staré. Plně vybavené, bezpečné a splňující naše vysoké nároky. Jedná se o moderní námořní jachty těch nejlepších kvalit.
  3. Kurzy jsou vhodné jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilé. Díky našemu přístupu je kurz příjemnou zkušeností a zábavou. Probíhá podle platných osnov schválených MDČR.
  4. Po úspěšném ukončení kurzu si naši uchazeči sami půjčují přes naši firmu lodě a vyrážejí na plavby po moři. Jsou připraveni bez problému ovládat námořní jachtu.
  5. Pro každého, komu Jachting učaroval a chce se zdokonalit, jsou připraveny vyšší stupně kurzů, speciálních kurzů na Katamaránech, přeplavby, kurzy Astronavigace i plavby na lodích větších délek.
  6. Přátelská cena a bonusy. Naše ceny jsou velice příjemné a bezkonkurenční. Doplnili jsme je připravenými balíčky. Každý z uchazečů je automaticky zařazen do sekce členů klubu YachtCharterMarten. Obdrží slevy za každý pronájem lodi, učební materiály a pomůcky jsou v ceně za kurz. Pravidelné pozvánky na veletrhy, kterých se účastníme jako vystavovatelé jsou samozřejmostí.

Doufáme, že se Vám nabídka zalíbí a zažijete krásné okamžiky při svých plavbách s platným průkazem velitele námořní jachty.

Mám zájem o:

Chorvatský půkaz - kapitánský kurz s praktickou plavbou
Mezinárodní průkaz bez omezení teritoria a státu skupiny C