Skipper Training 2024

Pro naše kurzisty a kapitány pořádá naše firma na počátku jara sportovní plavby, Skipper Trainingy. Tyto zkrácené většinou 4 denní plavby, slouží hlavně k tomu, aby kurzisté, kteří projdou naším školícím centrem, získali potřebnou rutinu v ovládání lodi v drsnějších podmínkách plavby. Zveme srdečně i ostatní zájemce, kteří se chtějí těchto plaveb zůčastnit. Každý rok si také vybereme na mušku některý model lodi, který všechni známe a zároveň ho otestujeme co dokáže a jak se vůbec chová ve vlnách a silném větru. Pro podrobnější info o těchto plavbách využijte v případě zájmu kontakt +420 608 400 254 nebo marten@yachtmarten.com.

Pro další ročník Skipertreninku 2024 naleznete více informací na našem webu www.yacht-school.eu

Předešlé ročníky

SPINAKER KURZ

Další novinkou naší firmy je 3-4 denní kurz se Spinakerem. Jedná se o praktická cvičení na moři, pod vedením zkušených regatových závodníků, které podporuje naše firma oblečením Helly Hansen a Musto. Tento team jezdí světový pohár na lodích Megles 24 a myslím, že nás můžou mnoho naučit. Kurz je koncipován pro jachtaře, který již několik let jezdí a chtějí se zdokonalit v Trimování plachet. Účelem je také seznámit vás jachtaře s použitím Spinakeru, jeho správným trimováním a plavbou s ním. Mnoho jachtařů nemá zkušenosti z použitím této doplňkové plachty a někteří mají i obavu z jeho instalace na lodi. Právě proto jsme tady my a náš závodní Team, který vám ukáže jak je plavba se Spinakerem příjemná a krásná a zbaví vás zbytečného váhání při jeho vypůjčení. Sami možná v létě vyzkoušíte plavbu se Spinakerem, třeba se svou rodinou, nebo přáteli.

V ceně: pronájem lodi.

Není v ceně: poplatky za kotvení mimo domovskou marinu, nápoje, doprava, strava, nafta, úklid lodi, pojištění.

Jsme připraveni vám udělat individuální nabídku, šitou na míru podle vašich představ, každý učastník kurzu bude zařazen do klubu YachtcharterMarten, kde obdrží při každé rezervaci lodi v našem systému výraznou slevu. Pojeďte s námi na moře, nebudete litovat.