O společnosti

Společnost YachtCharter Marten s.r.o. se již bezmála 18 let zabývá komplexními službami pro jachtaře, námořníky a přátele lodí, vod, moří, oceánů a v neposlední řadě nebe. Provozuje mezinárodní kapitánskou školu www.yacht-school.eu, kde lze získat různé typy průkazů a licencí, dále společnost www.yachtmarten.com zprostředkovává pronájem lodí po celém světě, pravidelně organizuje letní skupinové plavby www.kid-sailing.com pro rodiny s dětmi a mezinárodní regaty, pro ty, kteří si chtějí vyzkoušet soutěžního ducha. Společnost YCHM www.yachtmarten.com vybavuje jachtaře literaturou i kvalitním a funkčním oblečením Helly Hansen a Musto, protože firmy zastupujeme v prodeji pro ČR a SR. Od roku 2016 zastupujeme také chorvatskou společnost Emergensea, která se stará o vaši bezpečnou plavbu na moři a v případě nouze jsou vždy připraveni pomoci. 

Divize prodeje lodí nabízí pořízení BALI CATAMARANS pro soukromé účely v majitelských verzích, nebo jako investici ve verzích pro charter-management. Všechny modelové řady najdete na stránkách www.bali-catamarans.cz. Společnost YachtMarten je výhradním zástupcem BALI CATAMARANS pro Českou a Slovenskou republiku.


V oblasti charter – pronájem lodí zastupujeme nejvýznamnější jachtařské destinace i společnosti na světě. V naší nabídce najdete více než 13 000 lodí všech délek, včetně luxusních jachet, motorových lodí, plachetnic a katamaránů. Popis všech lodí, půdorysy jachet a podrobný seznam všeho vybavení je u nás samozřejmostí stejně jako denní aktualizovaná nabídka last moments s výraznými slevami.