Ubytování Murter

Rádi Vám poskytneme ubytování dle Vámi požadovaného standartu (od obytné přívěsy v kempu přes apartmány až po luxusní hotel).

Potápěčská základna TISNO

Na potápěčské základně naleznete 4 dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zázemím. Tyto pokoje využívají společnou plně vybavenou kuchyňku (součástí je i automatická pračka ...), a samozřejmě i prostornou terasu, kde je mimo příjemného posezení i lávový gril pro večerní barbecue. Dále na základně najdete dva čtyřlůžkové APT. Oba apartmány mají terasu a vlastní kuchyňku. Každý pokoj i APT má nově klimatizaci i topení  takže celoročně máte k diposici tepelnou pohodu.

Pokud nechcete na dovolené vařit, nabízíme Vám bohatou POLOPENZI ( snídaně formou švédského stolu , dalmatinské speciality k večeři) Nedílnou součástí je sklad potápěčského materiálu, plnírna lahví a učebna. Tím že je kapacita základny omezena na max 15 lidí, velmi brzy pocítíte přátelskou atmosféru :-)
Klimatizace a WIFI připojení na Internet je u nás ZDARMA samozřejmostí.

Apartmány TUSNO

Luxusní apartmány 100 metů od základny s klimatizaci a TV.

Luxusní hotel Borovnik

Ubytování v luxusních dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky s koupelnou, TV SATELIT, minibar, telefon, možnost připojky na internet. Polopenze formou švédských stolů, využití hotelového bazénu.

Další informace, termíny a rezervace na:
Martin Jurečka, jednatel společnosti
Mob.: +420 608 400 254
Mob. Chorvatsko: +385 989 978 789
E-mail: marten@yachtmarten.com